GARNI KT2 - časovač (minutka)
Kód: GARNI KT2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Časovač (minútka)
Časovač (minútka) s stopkami a hodinami s inteligentným otočným gombíkom pre jednoduché a rýchle nastavenie
- dvojradový displej o rozmeroch 60 x 38 mm
- veľkosť číslic 16 mm
- dva nezávislé časovače (minútky) s funkciou stopiek a odpočítavania
- signalizácia zelenou a červenou LED diódou
- inteligentný otočný gombík pre jednoduché a rýchle nastavenie
- dva režimy pre výber časovača (hodiny-minúty, minúty-sekundy)
- funkcia odpočítavania až od 99 minút
- funkcia stopiek až do 99h 59min 59s
- pamäť na 3 nastavené časy
- zvukový signál dosiahnutia nastaveného času u časovača so dvoma nastaviteľnými úrovňami hlasitosti alebo možnosťou vypnutia zvukového signálu
- možnosť prepnutia spodného riadku displeja na zobrazenie času
- čas s manuálnym nastavením
- 12- alebo 24-hodinový formát zobrazenia času
- napájanie na 2 ks batérií typ AAA (mikrotužkové)
- farba biela
- stojan na stôl pod uhlom 20°, možnosť zavesenia alebo prichytenia pomocou magnetov na zadnej strane
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Čas | Áno, manuálne nastaviteľný |
| Formát času | 12/24 hodín |
| Dátum | Nie |
| Budík | Nie |
| Opakované buzenie (Snooze) | - |
| Časovač | Áno, 2 nezávislé časovače |
| Stopky | Áno, 2 nezávislé stopky |
| Signalizácia | Áno, signalizácia časovača pri odpočítavaní zelenou LED diódou každé 4 sekundy, poslednú minútu signalizácia každé 2 sekundy, posledných 10 sekúnd každú sekundu, pri dosiahnutí a prekročení nastaveného času signalizácia červenou LED diódou každú sekundu počas jednej minúty |
| Rozmery displeja | 60 x 38 mm |
| Veľkosť číslic | 16 mm |
| Osvetlenie displeja | Nie |
| Ďalšie funkcie | možnosť prepnutia spodnej časti displeja na zobrazenie aktuálneho času, u časovača možnosť nastavenia 2 úrovní hlasitosti zvukového signálu dosiahnutia nastaveného času alebo možnosť vypnutia zvukového signálu |
| Napájanie | 2 ks batérií typ AAA 1,5 V (mikrotužkové, nie sú súčasťou balenia) |
| Celkové rozmery | 90 x 63,5 x 29,5 mm |
| Hmotnosť | 72 g bez batérií |
| Farba | Biela |
| Možnosť postavenia / zavesenia | Áno/áno, postavenie pomocou stojanu v uhlo 20°, možnosť prichytenia pomocou magnetov na zadnej strane |
Čo je v krabici
Časovač
Český, slovenský, nemecký, anglický, poľský a maďarský návod
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Budíky a hodiny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8592733020636 |
| Zobrazenie času: | Digitálne |
| Prevedenie: | Stolové |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
