GEMBIRD Držák TV WM-42F-01, 23"-42" (30kg), pevný
Kód: WM-42F-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, pevný
- Ťažký oceľový držák na TV na stenu
- Podporuje väčšinu 23" - 42" LCD TV
- Kompatibilný s VESA, max. 200 mm x 200 mm
- Vzdialenosť od steny: 25 mm
- Praktická integrovaná vodováha pre dokonalé vyrovnanie
- Zahŕňa všetok potrebný inštalačný materiál

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Veľkosť TV | 23" - 42" |
| Nosnosť | 30 kg |
| VESA Kompatibilita | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 mm |
| Váha | 0.74 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 8716309106979 |
| Druh TV príslušenstva: | Držiaky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
