GEMBIRD Držák TV WM-42T-02, 23"-42" (30kg), náklopný
Kód: WM-42T-02
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, nakloniteľný
- Ťažký oceľový nakloniteľný držiak na TV na stenu
- Podporuje väčšinu 23" - 42" LCD TV
- Kompatibilný s VESA, max. 200 mm x 200 mm
- Vzdialenosť od steny: 53 mm
- Povoľuje naklonenie až o 24 stupňov
- Praktická integrovaná vodováha na dokonalé vyrovnanie
- Zahŕňa všetok potrebný inštalačný materiál

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Veľkosť TV | 23" - 42" |
| Rozsah naklonenia | +12° ~ -12° |
| Nosnosť | 30 kg |
| VESA Kompatibilita | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 mm |
| Váha | 1 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pohyblivé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 8716309126038 |
| Druh TV príslušenstva: | Držiaky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
