GEMBIRD Držák TV WM-70F-01, 37"-70" (40kg), pevný
Kód: WM-70F-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, pevný
- Ťažký oceľový držiak na TV na stenu
- Podporuje väčšinu 37” - 70” LCD TV
- Kompatibilný s VESA, max. 600 mm x 400 mm
- Vzdialenosť od steny: 25 mm
- Praktická integrovaná vodováha pre dokonalé vyrovnanie
- Zahrnutý všetok potrebný inštalačný materiál

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Veľkosť TV | 37" - 70" |
| Nosnosť | 40 kg |
| VESA Kompatibilita | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Váha | 1.5 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| EAN: | 8716309126021 |
| Druh TV príslušenstva: | Držiaky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
