GEMBIRD Držák TV WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), tenký, pevný
Kód: WM-S80F-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, pevný
- Štíhly oceľový držiak na stenu pre TV
- Podporuje väčšinu 37” - 80” LCD TV
- Kompatibilný s VESA, max. 600 mm x 400 mm
- Vzdialenosť od steny: 17 mm
- Zahŕňa všetok potrebný inštalačný materiál

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ, ABS plast |
| Veľkosť TV | 37” - 80” |
| Nosnosť | 50 kg |
| VESA Kompatibilita | 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| EAN: | 8716309126199 |
| Druh TV príslušenstva: | Držiaky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
