GEMBIRD Fornax 160/Midi Tower/Čierna
Kód: CCC-FC-160
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Fornax 160 černá počítačová skříň * ideální pro domácnost nebo kancelář
Podporuje základní desky: ATX, Micro ATX, UATX, Mini ITX
Pole pro disková úložiště: * 1x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' SSD * 1x místo pro 5,25'' * 7x rozšiřující slot PCI
Externí porty: * 2x USB 3.1 * 2x USB 2.0 * 1x sluchátka * 1x mikrofon
Podpora pro přídavné chlazení
Ventilátory: 4x 120mm * přední: 2x 120mm (pokud sestava obsahuje DVD, potom 1x 120mm) * boční: 1x 120mm * zadní: 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: zadní 1x 120mm
Maximální výška chladiče CPU: 160mm
Maximální délka VGA: 340mm
Maximální délka ATX PSU: 150mm
Typ napájení: ATX
Barva: černá
Rozměry: 390x185x445mm
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://gembird.com.pl/item.aspx?id=12744&lang=cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8716309127448 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 185 |
| Výška skrinky (mm): | 445 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 390 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 1 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 4 |
| Značka a model: | GEMBIRD Fornax 160 |
| Barva: | Černá |
| Předinstalované ventilátory: | 1 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
