GEMBIRD Fornax 4300W/Midi Tower/Transpar./Biela
Kód: CCC-FC-4300W
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Fornax 4300W bílá herní ATX počítačová skříň s ARBG podsvícením * šrouby pro všechny držáky * magnetický boční panel * podpora vodního chlazení
Podporuje základní desky: ATX
Typ zdroje: ATX
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' SSD
PCI rozšiřující sloty: 7 (včetně šroubů)
Externí porty: * 2x USB 3.1 * 1x USB 2.0 * 1x kombinovaný audio konektor (sluchátka, mikrofon)
Podpora pro přídavné chlazení * přední: ventilátor 3x 120mm, chladič 1x 360mm * horní: ventilátor 2x 120mm * zadní: ventilátor 1x 120mm, chladič 1x 120mm
Předinstalované ventilátory * přední: 3x 120mm (ARGB, PWM) * zadní: 1x 120mm (ARGB, PWM)
Maximální výška chladiče CPU: 155mm
Maximální délka VGA: 320mm
Maximální délka PSU: 150mm
Barva: bílá
Rozměry: 390x200x456mm
Hmotnost: 4,7kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://www.gembird.nl/item.aspx?id=13367&,lang=cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8716309133678 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 390 |
| Výška skrinky (mm): | 200 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 456 |
| Počet pozic 3.5" interní: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 6 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GEMBIRD Fornax 4300W |
| Max. délka grafické karty (mm): | 320 |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozic 2.5" interní: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
