GEMBIRD Fornax K300/Micro ATX/Čierna
Kód: CCC-FC-K300
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Fornax K300 černá počítačová skříň Mini-tower * pro základní desky Micro-ATX nebo Mini-ITX * 3x HDD * 1x SSD * 1x CD 5,25 * 4x PCI
Typ: Mini-tower
Podporuje základní desky: Micro-ATX/Mini-ITX
Externí porty: * 2x USB 2.0 * 2x USB 3.0 * 1x audio konektor 3,5mm * 1x mikrofon 3,5mm
Podpora pro přídavné chlazení
Ventilátory: 2x 120mm + 1x 80mm * přední: 1x 120mm * boční: 1x 120mm * zadní: 1x 80mm
Typ napájení: ATX
Barva: černá
Rozměry: 370x170x350mm
Hmotnost: 2,17kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8716309125048 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 170 |
| Výška skrinky (mm): | 350 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 340 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x80mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 3 |
| Značka a model: | GEMBIRD Fornax K300 |
| Barva: | Černá |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
