GEMBIRD numerická klávesnice KPD-W-02, bezdrátová 2.4GHz, černá
Kód: KPD-W-02
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gembird numerická klávesnica 2.4GHz
- Väčšina menších notebookov nemá vybavenú numerickú klávesnicu. Keď však pracujete s tabuľkovým spracovateľom, účtovnými alebo finančnými aplikáciami, je NumPad nevyhnutný. Pre tých, ktorým chýba NumPad na notebooku, ponúka táto externá verzia praktické riešenie
- Kompaktný dizajn
- Ideálny pre tabuľkové, účtovné alebo finančné aplikácie
- Vhodné pre akýkoľvek PC alebo notebook
- Numerická klávesnica s 18 klávesami
- USB nano prijímač

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | Bezdrôtové 2.4GHz |
| Počet kláves | 18 |
| Nabíjanie | 1x AAA batéria (1x v balení) |
| Operačný systém | Windows 10 Windows 11 |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 140 x 85 x 20 mm |
| Váha | 125 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8716309124935 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | Ostatné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
