GEMBIRD Podložka pod myš látková Solar System, herní, 350 x 900
Kód: MP-SOLARSYSTEM-XL-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gembird XL podložka Solar System
- Pre skutočných hráčov!
- Ideálny pre laserové aj optické herné myši
- Extra široká plocha podložky 350 x 900 mm

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Gumová pena + tkanina |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 350 x 900 x 3 mm |
| Váha | 582 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 8716309126717 |
| Veľkosť podložky: | Predĺžená |
| Prevedenie podložky: | Textilná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
