GENIUS ACC-C2A redukce z USB-C na USB-A, kovově šedá
Kód: 32590002400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius ACC-C2A
Redukcia vhodná na pripojenie zariadení s konektorom USB typu A k počítaču s moderným rozhraním USB typu C. Spĺňa špecifikáciu USB 3.0 a ponúka prenosovú rýchlosť až 5 Gbit/s.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Vstupy a výstupy | |
| Konektor 1 | USB typ C |
| Konektor 2 | USB 3.0 - A |
| Fyzické vlastnosti | |
| Farba | sivá |
| Rozmery | 31,15 x 16,3 x 8,1 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4710268259725 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Redukcia |
| Input: | USB-C |
| Output: | USB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
