GENIUS Herní myš Scorpion M700, USB, RGB, zelená
Kód: 31040009401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius GX Gaming Scorpion M700
Herná myš disponujúca 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 800 až 7200 DPI. Ergonomický herný dizajn myši dopĺňa RGB podsvietenie. Na pripojenie k počítaču slúži 1,8 m dlhý opletený kábel zakončený USB konektorom.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1600, 2400, 3200, 4800, 7200 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Podsvietenie | |
| Podsvietenie myši | RGB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 124 x 65 x 37,6 mm |
| Váha myši | 97 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 4710268262886 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
