Genius Klávesnice Slimstar 126, Drátová USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Bílá
Kód: 31310017427
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius Slimstar 126
Elegantná drôtová klávesnica v bielom prevedení disponuje tenkým profilom a komfortným jemným sklonem. Vďaka tomu poskytuje používateľovi maximálne pohodlie pri každodennej práci. Prednosťami sú tiež multimediálne klávesy na stlmenie zvuku, otvorenie e-mailu a pod. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 140 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 431,4 x 117,41 x 22,4 mm |
| Váha | 416 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 4710268261575 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK, SK |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
