GENIUS klávesnice Slimstar 230 II, Drátová, USB, černá, CZ+SK layout
Kód: 31310048407
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius Slimstar 230 II
Klasická drôtová klávesnica je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Ergonomický sklon spolu s klávesmi typu chiclet umožňuje efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Tlačidlo pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 440 x 141,3 x 30 mm |
| Váha | 477 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 4710268261537 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
