Genius klávesnice SlimStar Q200 white
Kód: 31310020413
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius Slimstar Q200 biela
Drôtová klávesnica v retro prevedení s guľatými tlačidlami je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Tiché, nízkoprofilové klávesy poskytujú efektívne a pohodlné písanie. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Ovládanie | |
| Numerická klávesnica | áno |
| Podsvietenie klávesnice | nie |
| Multimediálne klávesy | nie |
| Mechanické klávesy | nie |
| Typ kláves | nízkonapálové |
| Enter | jednoriadkový |
| Backspace | široký |
| Levý Shift | široký |
| Lokalizácia | Česká republika, Slovensko |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrôtové pripojenie | nie |
| Drôtové pripojenie | áno |
| USB Hub | nie |
| Rozhranie | USB |
| Fyzické vlastnosti | |
| Farba | biela |
| Rozmery | 400 x 138 x 21,6 mm |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Hmotnosť | 443 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 4710268259909 |
| Farba klávesnice: | Biela |
| Podsvietenie klávesnice: | Nie |
| Rozhranie klávesnice: | Káblová USB |
| Typ klávesnice: | Kancelárska |
| Multimediální tlačítka: | Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12 |
| Délka kabelu klávesnice: | 1,5m |
| Značka a model: | Genius SlimStar Q200 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
