GENIUS myš NX-7000SE/ 1200 dpi/ optický senzor/ bezdrátová/ černá
Kód: 31030032400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius bezdrôtová myš
Bezdrôtová myš založená na technológii 2,4 GHz disponuje optickým senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklennom povrchu, pohovke alebo koberci. Vďaka svojmu symetrickému prevedeniu je vhodná ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov. Súčasťou balenia je batéria formátu AA.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/levo |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Nie |
| USB dongle | Áno |
| Napájanie | |
| Typ napájania | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 111,7 x 60,1 x 37,9 mm |
| Váha | 53 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4710268260493 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
