GENIUS myš NX-7123/ 1200 dpi/ bezdrátová/ Copilot/ černo-modrá
Kód: 31030043401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-7123
Bezdrôtová myš disponujúca optickým senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Pripojenie k počítaču je realizované bezdrôtovo cez miniatúrny USB-A prijímač a rozhranie 2,4 GHz. Myš je vybavená samostatným tlačidlom na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot (len vo Windows 11). Napájanie zabezpečuje jedna AA batéria. Teší aj prítomnosť tlačidla na úsporu energie.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/levakov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 100 x 59 x 39 mm |
| Váha myši | 57 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 4710268262510 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
