GENIUS myš NX-8008S/ 1200 dpi/ bezdrátová/ tichá/ BlueEye senzor/ modrá
Kód: 31030028402
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-8008S modro-čierna
Tichá bezdrôtová myš založená na technológii 2,4 GHz disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 dpi. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, pohovke alebo koberci. Vďaka svojmu symetrickému prevedeniu je vhodná ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Myš | |
| Technológia snímania | optická |
| Rozlíšenie / citlivosť (DPI) | 1200 |
| Počet tlačidiel myši | 3 |
| Koleso myši | áno |
| Prevedenie myši | symetrické |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrôtové pripojenie | áno |
| Káblové pripojenie | ne |
| Rozhranie | USB |
| Typ bezdrôtového pripojenia | 2.4 GHz |
| Baterie | |
| Prevádzka na batériu / akumulátor | áno |
| AA | |
| Operačný systém | Windows 10, Windows 11, macOS X 10.8, Linux, Windows 8 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Farba | modrá - čierna |
| Rozmery | 100 x 60 x 38,8 mm |
| Hmotnosť | 54,5 g |
| Farba podsvietenia | bez podsvietenia |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši bezdrôtové optické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4710268259978 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
