GENIUS myš NX-8080S BT/ duální Bluetooth + 2,4GHz/ 1600 dpi/ Copilot/ bezdrátová/ tichá/ modrá
Kód: 31030042402
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-8080S BT
Bezdrôtová myš v modernom vyhotovení disponuje optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením až 1600 DPI a tichými tlačidlami. Pripojenie k počítaču je realizované bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth 5.3 alebo miniatúrneho USB prijímača a rozhrania 2,4 GHz. Myš je vybavená samostatným tlačidlom na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot (len vo Windows 11). Napájanie zabezpečuje jedna AA batéria.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 800, 1200, 1600 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ženy |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Napájanie | |
| Typ napájania | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS, Android, iOS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť myši | 111 x 60 x 39 mm |
| Váha myši | 54 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 4710268262480 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
