GENIUS Numerická klávesnice NumPad 1000/ Bezdrátová 2.4GHz/ Copilot/ černá
Kód: 31320003401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NumPad 1000
Externá bezdrôtová numerická klávesnica pre rýchle a pohodlné zadávanie číselných údajov do PC či notebooku. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie je realizované bezdrôtovo prostredníctvom miniatúrneho USB prijímača a technológie 2,4 GHz.

Špecifikácie
| Klávesnica | |
|---|---|
| Typ klávesnice | Numerická klávesnica |
| Microsoft Copilot | Áno |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové 2,4GHz |
| Typ napájania | 2x AAA (súčasťou balenia) |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 100 x 89 x 18,3 mm |
| Váha | 120 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4710268261827 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
