GENIUS Numerická klávesnice NumPad 125, Drátová USB-C, černá
Kód: 31300019401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NumPad 125
Drôtová numerická klávesnica v tenkom prevedení s vylepšenou štruktúrou kláves, ktorá znižuje hluk. Ergonomický dizajn s opierkou dlane poskytuje pohodlné používanie. K dispozícii sú aj klávesy ako Copilot, tabulátor, backspace a kalkulačka pre rýchlejšiu a efektívnejšiu prácu. Na použitie ju stačí pripojiť k portu USB-C.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C |
| Kompatibilita | Windows 8, 10, 11 Mac OS X 10.8 alebo novší |
| Klávesa Copilot | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 100 x 89 x 18,3 mm |
| Váha | 145 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4710268262718 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | Ostatné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
