GENIUS set klávesnice + myš GX GAMING Scorpion KM-GX3, Drátový set USB, CZ+SK, černá
Kód: 31330011403
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX3
Herný drôtový set klávesnice a myši pokryje všetky vaše potreby. Mechanická klávesnica disponuje 19 anti-ghosting klávesami a vodotesnou konštrukciou. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača až 2400 DPI, ktoré zabezpečí hladké a presné ovládanie. Hernú atmosféru navyše doplní RGB podsvietenie oboch zariadení.

Špecifikácie
| Klávesnica | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Nie |
| Softvér | Nie |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Myš | |
| Vlastnosti | |
| Tiché kliknutia | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1200, 1600, 2400 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Podsvietenie | |
| Podsvietenie klávesnice | RGB |
| Podsvietenie myši | RGB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Drôtové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť klávesnice | 449 x 138 x 36 mm |
| Váha klávesnice | 748 g |
| Veľkosť myši | 119 x 72 x 39 mm |
| Váha myši | 97 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4710268262428 |
| Rozhranie setu: | Drôtový USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK, SK |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
