GENIUS sluchátka HS-220U/ USB/ černo-stříbrná
Kód: 31710020400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius HS-220U
Ľahký náhlavný set so skvelým zvukom. Disponuje ovládaním priamo na kábli a nastaviteľným mikrofónom. Pripojenie je realizované cez USB konektor.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Citlivosť | 98 dB ± 5 dB |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Vestavný mikrofón | áno |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Farba | čierna - strieborná |
| Konektor | USB |
| Sposob nosenia slúchadiel | náhlavné |
| Bluetooth | nie |
| Regulácia hlasitosti | áno |
| Bezdrôtové pripojenie | nie |
| Káblové pripojenie | áno |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 4710268259183 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | USB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
