GENIUS sluchátka HS-M366 headset, mikrofon, USB-C, rotáční klip, černá
Kód: 31710033400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius HS-M366
Ľahký špuntový headset určený pre mobilné telefóny, tablety a notebooky. Ponúka kvalitný zvuk na počúvanie hudby aj telefonické hovory. Disponuje ovládaním hlasitosti priamo na kábli a vstavaným mikrofónom. Pripojenie je realizované prostredníctvom USB-C konektora. Vďaka rotačnému klipu umožňuje pohodlné upevnenie kábla k límcu.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB-C |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Citlivosť | 103 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Váha | 13 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4710268262725 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Využití: | Poslech hudby |
| Konektivita: | USB-C |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Způsob ztlumení mikrofonu: | Přepínačem |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Délka kabelu (m): | 1 |
| Vedení kabelu: | Oboustranné |
| Funkce: | Přijímání hovorů |
| Hmotnost (g): | 13 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | USB-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
