GENIUS Webcam WideCam F100 V2/ Full HD 1080P/ USB/ 120° široký uhol záberu/ mikrofón
Kód: 32200004400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius WideCam F100 V2
Webová kamera s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 ponúka ostrý obraz a verné farby, zatiaľ čo zabudovaný mikrofón zabezpečuje vysokokvalitný prenos zvuku. Široký zorný uhol 120° a možnosť otáčania o 360° vás určite potešia. Praktický výklopný držiak umožňuje jednoduché umiestnenie kamery na monitor alebo rovný povrch. K dispozícii je aj manuálne zaostrovanie. Konektor USB 2na pripojenie k počítaču.0.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| senzor | CMOS, 2 Mpx |
| uhol pohľadu | 120° |
| rozlíšenie obrazu z fotoaparátu (px) | 1920 x 1080 |
| Farba | čierna |
| zabudovaný mikrofón | áno |
| lED osvetľovač kamery | nie |
| Infračervený osvetľovač kamery | nie |
| Rozmery | 105 x 49,8 x 47,6 mm |
| hmotnosť | 76 g |
| Dĺžka záruky | 24 mesiacov |
| Závit pre statív | nie |
| USB 2.0 (číslo) | 1 |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Web kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4710268258315 |
| Mikrofón: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Maximální rozlišení videa (px): | Full HD (1920 x 1080) |
| Max. rozlíšenie WEB kamery pre video sekvencie: | 2.0 Mpix |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
