GENIUS webová kamera ECam 8000/ čierna/ Full HD 1080P/ USB2.0/ mikrofón
Kód: 32200001406
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius ECam 8000
Webová kamera ponúka rozlíšenie Full HD pri 30 snímkach za sekundu. Je vhodný na multimediálnu komunikáciu cez internet. Má výkonný integrovaný mikrofón na snímanie hlasu. Poteší aj široký zorný uhol 90° a možnosť otáčania o 360°. Samozrejme, že je možné ho ľahko upnúť na monitor alebo iné zariadenia. K počítaču sa pripája prostredníctvom rozhrania USB 2.0 konektor.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| rozlíšenie obrazu z fotoaparátu (px) | 1920 x 1080 |
| Rozhranie | 1 x USB 2.0 |
| Farba | čierna |
| zabudovaný mikrofón | áno |
| lED svetlo kamery | nie |
| Infračervený osvetľovač kamery | nie |
| Rozmery | 90,6 x 67,5 x 54,5 mm |
| hmotnosť | 82 g |
| Dĺžka záruky | 24 mesiacov |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Webové kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4710268258391 |
| Hloubka (mm): | 54.5 |
| Šířka (mm): | 90.6 |
| Výška (mm): | 67.5 |
| Hmotnost (g): | 82 |
| Vlastnosti: | Vestavěný mikrofon |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení fotografií: | 2 Mpix |
| Podporované OS: | Windows 10 |
| Maximální rozlišení videa (px): | Full HD (1920 x 1080) |
| Zorný úhel: | 90° |
| Max. rozlíšenie WEB kamery pre video sekvencie: | 1.0 Mpix |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
