GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH ICE/Midi Tower/Transpar./Biela
Kód: GB-C500PI ST
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH ICE * panoramatické přední a boční panely z tvrzeného skla * konstrukce základní desky se zadním připojením, kompatibilní s GIGABYTE Stealth Series * podpora vertikální instalace GPU * předinstalované 4 ventilátory ARGB * RGB Fusion s podporou rozbočovače konektorů ARGB * design pro optimalizované chlazení a udržení stability výkonu
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX/ATX
Počet rozšiřujících slotů: 7
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5“ * 1+2x 2,5'' kombo (náhrada za 3,5“)
Externí porty: * 1x USB 3.2 Gen2 typ-C (až 10 Gb/s) * 2x USB 3.0 * 2x audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio) * tlačítko reset
Bočnice (přední i boční): tvrzené sklo 4mm - 270° panoramatický pohled na vnitřní sestavu
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * boční: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm * zadní: chladič max 1x 140mm, ventilátor 1x 120mm/1x 140mm * spodní: ventilátor 3x 120mm
Předinstalované ventilátory: * boční: 3x 120mm (ARGB) * zadní: 1x 120mm (ARGB)
Maximální výška chladiče CPU: 176mm
Maximální délka PSU: 200mm
Maximální délka GPU: 410mm
Osvětlení: ano (podpora RGB Fusion)
Typ zdroje: ATX (není součástí dodávky)
Prachové filtry: nahoře, na boku, dole - odnímatelné
Materiály: ocel, plast, sklo
Barva: bílá
Rozměry: 430 x 235 x 501mm
Hmotnost: 8,1g
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.com/PC-Case/GB-C500PI-ST#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331555030 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 235 |
| Výška skrinky (mm): | 501 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 430 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 10 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GIGABYTE C500 PANORAMIC STEALTH ICE |
| Max. délka grafické karty (mm): | 410 |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
