GIGABYTE C301 GLASS/Midi Tower/Transpar./Biela
Kód: GB-C301GW V2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE C301 GLASS WHITE * RGB Fusion s ARGB Connector Hub * podpora vertikální instalace GPU * předinstalované 4 ventilátory ARGB * kompatibilní s až 360mm kapalinovým chlazením * přepínač RGB LED na horním panelu
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX
Počet rozšiřujících slotů: 7
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5“82,5'' * 2x 2,5''
Externí porty: * 1x USB 3.1 Gen2 typ-C * 2x USB 3.0 * 2x audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio)
Bočnice: tvrzené sklo 4mm
Podpora pro přídavné chlazení: * horní: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * přední: chladič max 1x 360mm, ventilátor 3x 120mm/3x 140mm * zadní: chladič max 1x 120mm, ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: * přední: 3x 120mm (ARGB) * zadní: 1x 120mm (ARGB)
Maximální výška chladiče CPU: 170mm
Maximální délka PSU: 180mm
Maximální délka GPU: 400mm
Osvětlení: ano (podpora RGB Fusion)
Typ zdroje: ATX
Prachové filtry: nahoře, dole
Materiál: ocel, plast, sklo
Barva: bílá
Rozměry: 486*220*473mm
Hmotnost: 7,8kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.cz/components/GB-C301GW-TYPE-C/Key-Features
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.85 kg |
| EAN: | 4719331553456 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrinke: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 220 |
| Výška skrinky (mm): | 486 |
| Formát MB: | Mini ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 473 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Značka a model: | GIGABYTE C301 GLASS |
| Max. délka grafické karty (mm): | 400 |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
