GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q2A, OLED, 2560x1440 QHD, 280Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: MO27Q2A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE Monitor MO27Q2A
Model MO27Q2A s 27palcovým panelom QHD QD-OLED je vybavený exkluzívnymi funkciami AI Tactical Features a AI OLED Care. Prináša revolučný výkon s ohromujúcim obrazom, a to všetko pri rýchlosti obnovovania 280 Hz, ktorá zabezpečuje plynulé animácie bez rozmazania.
Vyskúšajte špičkovú zobrazovaciu technológiu: QD-OLED od spoločnosti Samsung. Staňte sa svedkami toho, ako farby explodujú s bezkonkurenčnou živosťou, osvetľujú každú nuansu, zatiaľ čo kontrasty dosahujú hranice nekonečna a odhaľujú skryté možnosti.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhla | 27" |
| Displej | 27" OLED |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 99% DCI-P3 |
| Jas | 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 280Hz |
| Spotreba | 35 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Displayport 1.4 1x USB-C PD 18W 3x USB 3.2 1x Výstup na slúchadlá |
| Vlastnosti | Flicker-free VESA DisplayHDR True Black 400 VESA Certified ClearMR 15000 |
| Nakláňanie | -5° ~ +21° |
| Otáčanie | +/-15° |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| Pivot | -0° ~ +90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington zámok | Áno |
| Rozmery | 610 x 499 x 190 mm |
| Váha | 6.09 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 9.9 kg |
| EAN: | 4719331867836 |
| Jas (cd/m2): | 1000 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 280 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
