GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q3, OLED, 2560x1440 QHD, 360Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: MO27Q3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE MO27Q3 Gaming Monitor
Model MO27Q3 je vybavený 27palcovým panelom QHD QD-OLED a navrhnutý s exkluzívnymi taktickými funkciami a technológiou AI OLED Care. Poskytuje prelomový výkon s dychberúcimi vizuálnymi efektmi, a to všetko pri bleskovej obnovovacej frekvencii 360 Hz, ktorá zabezpečuje plynulú animáciu bez rozmazania.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Úhlopriečka | 27" |
| Displej | QD-OLED |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtost farieb | 99% DCI-P3 |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1,5M:1 |
| Odozva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 360Hz |
| Spotreba | 40 W |
| Konektivita | 2 x HDMI 2.1 1 x DP 1.4 1 x USB-C (nabíjanie až 18 W) 2 x USB 3.2 Vstupné 1 x USB 3.2 Výstupné 1 x 3,5 mm Jack |
| Vlastnosti | HDR |
| Reproduktory | 2 x 5W |
| Nastaviteľnosť | |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington zámok | Áno |
| Rozmery | 610 x 99 x 190 mm |
| Váha | 6.55 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 9.29 kg |
| EAN: | 4719331871833 |
| Jas (cd/m2): | 1000 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 360 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
