GIGABYTE LCD - 32" Gaming monitor AORUS FO32U2P, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: AORUS FO32U2P
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Gigabyte Aorus FO32U2P
Zažite nekompromisný výkon s AORUS FO32U2P, prvým OLED herným monitorom na svete s DisplayPort 2.1 UHBR20 pre plynulý prenos dát. Vďaka technológii QD-OLED, exkluzívnym taktickým funkciám a starostlivosti OLED založenej na umelej inteligencii zabezpečuje tento monitor na úrovni esportov víťazstvá teraz aj na mnoho rokov dopredu.
Zažite vrchol technológie displeja: QD-OLED od spoločnosti Samsung. Farby svetiel explodujú s nezvyčajnou živivosťou, osvetľujú každú nuansu, zatiaľ čo kontrasty dosahujú hranicu nekonečna a odhaľujú skryté možnosti.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Obrazovka | 31.5" OLED |
| Sýtosť farieb | 99% DCI-P3 |
| Rozlíšenie | 3840 x 2160 (UHD) |
| Rozteč pixelov | 0,181 x 0,181 mm |
| Jas | 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100 %); 1000 nitov (typ, HDR APL 3 %) |
| Kontrast | 1,5M:1 |
| Farby | 10bit (1,07B) |
| Doba odozvy | 0,03 ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1 x Displayport 2.1 (UHBR 20) 1 x Displayport 1.4 (HBR3) 1 x mini DP 2.1 (UHBR 20) 1 x USB Type-C (alternatívny režim; Upstream port; napájanie až 65W) 2 x USB 3.2 downstream porty 1 x USB 3.2 Upstream port 1x Jack pre slúchadlá 1 x konektor pre mikrofón |
| Reproduktor | 2x 5W |
| Spotreba energie | 78W |
| Nastaviteľnosť | |
| Naklonenie | -5°~+20° |
| Otočenie | +\-20° |
| Pivot | -0°~+90° |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| Montáž na stenu VESA | 100 x 100 |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 718.3 x 613.6 x 158.6 mm |
| Váha | 8,53 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 13.26 kg |
| EAN: | 4719331858025 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 32 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 3 |
| USB verze: | 3.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Hmotnost (kg): | 8.5 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
