GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-R76GAMING OC-8GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G
- Poháňané Radeon RX 7600
- Integrované s 8GB GDDR6 128bitovým pamäťovým rozhraním
- Chladiaci systém WINDFORCE
- RGB Fusion
- Ochranná kovová zadná doska
Boost takt: až 2755 MHz (referenčná karta: 2655 MHz)
Herný takt: až 2355 MHz (referenčná karta: 2250 MHz)

Špecifikácia
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | RX 7600 |
| Takt jadra | Boost takt: až 2755 MHz (referenčná karta: 2655 MHz) Herný takt: až 2355 MHz (referenčná karta: 2250 MHz) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 18 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128 bit |
| Sbernica karty | PCI Express 4.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 50 x 282 x 115 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporučený výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
| Typ podsvietenia | ARGB, RGB Fusion |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.35 kg |
| EAN: | 4719331313425 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 7600 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
