GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16GB, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
Kód: GV-R9060XTGAMING OC-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RX 9060 XT GAMING OC 16G
- Poháňa ju karta Radeon RX 9060 XT
- Integrované s 16GB GDDR6 128bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- Osvetlenie RGB
- Zesílená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jadra | Boost Clock: Až 3320 MHz (referenčná karta: 3130 MHz) Game Clock: Až 2780 MHz (referenčná karta: 2530 MHz) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 281 x 118 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon zdroja napájania | 450 W |
| Podsvietenie | ARGB, RGB Fusion |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 4719331356248 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9060 XT |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
