GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G, 16G GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
Kód: GV-R906XGAMINGOCICE-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RADEON Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G
- Poháňa Radeon RX 9060 XT
- Integrovaná pamäť 16GB GDDR6 so 128bitovým rozhraním
- Chladiaci systém WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Tepelne vodivý gél serverovej kvality
- RGB podsvietenie
- Zesílená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon |
| Takt jadra | Boost clock: až 3320 MHz (Referenčná karta: 3130 MHz) Game clock: až 2780 MHz (Referenčná karta: 2530 MHz) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 281 x 118 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčané výkon napájacieho zdroja | 450 W |
| Typ podsvietenia | RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 4719331357047 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9060 XT |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | FreeSync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
