GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB, 16GB GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-R9070GAMING OC-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AMD RX 9070 GAMING OC 16GB
- Poháňaný čipom Radeon RX 9070
- Integrované s 16GB GDDR6 256bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Tepelnovodivý gel serverovej triedy
- RGB Osvetlenie
- Duálny BIOS (výkonný / tichý)
- Zesílená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9070 |
| Takt jádra | Game clock: 2210 MHz Boost clock: 2700 MHz |
| Stream procesorov | 3584 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 288 x 132 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaný výkon napájacieho zdroja | 750 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Typ podsvietenia | ARGB, RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 2x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.59 kg |
| EAN: | 4719331355531 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
