GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9070 XT AORUS ELITE 16GB, 16GB GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-R9070XTAORUS E-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AMD RX 9070 XT AORUS ELITE 16GB
- Poháňaná čipom Radeon RX 9070 XT
- Integrovaná s 16GB GDDR6 256bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- RGB Halo
- Duálny BIOS (výkonný / tichý)
- Zesílená konštrukcia
- Univerzálny držiak VGA
- Záruka 4 roky (nutná online registrácia)

Špecifikácia
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Takt jadra | Game clock: 2570 MHz Boost clock: 3100 MHz |
| Stream procesorov | 4096 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Svetelná zbernica | 256-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 339 x 136 x 59 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Slot | 3 Slot |
| Typ podsvietenia | ARGB, RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 3x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.28 kg |
| EAN: | 4719331355517 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9070 XT |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
