GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G, 16G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-R907XGAMINGOCICE-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RADEON RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G
- poháňaný grafikou Radeon RX 9070 XT
- Integrovaná 16GB pamäť GDDR6 s 256bitovým rozhraním
- Chladicí systém WINDFORCE
- Ventilátor typu Hawk
- Tepelne vodivý gél serverovej triedy
- RGB podsvietenie
- Dvojitý BIOS (výkon / tichý režim)
- Zesílená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon |
| Takt jadra | Boost clock: až 3060 MHz (Referenčná karta: 2970 MHz) Game clock: až 2520 MHz (Referenčná karta: 2400 MHz) |
| Stream procesorov | 4096 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 288 x 132 x 56 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Typ podsvietenia | RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 3x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.76 kg |
| EAN: | 4719331357030 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9070 XT |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | FreeSync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
