GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 6G V2, 6G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-N3050WF2OCV2-6GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G
Streamingové multiprocesory NVIDIA Ampere
Jadrá RT 2. generácie
Tenzorové jadrá 3. generácie
Pohonovanie GeForce RTX™ 3050
Integrované s 6GB GDDR6 96bitovým pamäťovým rozhraním
Systém chladenia WINDFORCE

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 3050 |
| Takt jadra | 1477 MHz (Reference Card: 1470 MHz) |
| CUDA jadrá | 2304 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 14 Gbps |
| Kapacita pamäte | 6 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 96-bit |
| Sbernica karty | PCIe 4.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 191 x 111 x 36 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 300 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 4719331355081 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 3050 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 6 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 96 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
