GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 D6 8G, RTX 5050, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-N5050D6-8GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE GeForce RTX 5050 D6 8G
- Poháňané NVIDIA Blackwell a technológiou DLSS 4
- Vyrobené s grafickou kartou GeForce RTX 5050
- Integrovaná 8GB GDDR6 pamäť so 128bitovým rozhraním
- Kompaktná veľkosť 145 mm
- 90mm ventilátor Hawk

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX |
| Takt jadra | 2572 MHz |
| CUDA jadier/Stream procesorov | 2560 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 145 x 111 x 42 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaný výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 4719331356972 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5050 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
