GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
Kód: GV-N5050WF2OC-8GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5050 WINDFORCE OC 8G
- Poháňaná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňaná grafickou kartou GeForce RTX 5050
- Integrována s 8GB GDDR6 128bitovým pamäťovým rozhraním
- Chladenie systém WINDFORCE
- Hawk fan
- Serverová trieda Termo regulačného gélu
- Zesilnená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5050 |
| Takt jadra | 2587 MHz (Reference card : 2572MHz) |
| CUDA jadier/Stream procesorov | 2560 |
| Pamäť | |
| Takt pamäti | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 199 x 116 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná výkon napájacieho zdroja | 550W |
| Slot | 2 sloty |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 4719331356743 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5050 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
