GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N506TAERO OC-8GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5060 Ti AERO OC 8G
- Pohon architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Pohon grafickou kartou GeForce RTX 5060 Ti
- Integrovaná s 8GB GDDR7 128bitovým pamäťovým rozhraním
- Chladicí systém WINDFORCE
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- RGB osvetlenie
- Duálny BIOS (výkonný / tichý)
- Zesilnená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jadra | 2647 MHz (Reference card: 2572 MHz) |
| CUDA jadrá | 4608 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Súbor pamäťovej zbernice | 128-bit |
| Súbor karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 281 x 117 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaný výkon zdroja napájania | 650 W |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| EAN: | 4719331356040 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
