GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti EAGLE ICE OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G
- Poháňaná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňaná grafickou kartou GeForce RTX 5060 Ti
- Integrovná s 8GB GDDR7 128bitovým pamäťovým rozhraním
- Chladiaci systém WINDFORCE
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- Zesilnená konštrukcia

Špecifikácia
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jadra | 2617 MHz (Reference card: 2572 MHz) |
| CUDA jadrá | 4608 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 215 x 122 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná výkon napájacieho zdroja | 650 W |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| EAN: | 4719331356095 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
