GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 AERO OC 12G, 12G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N5070AERO OC-12GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5070 AERO OC 12G
- Pohon architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňaný kartou GeForce RTX™ 5070
- Integrovaný s 12GB GDDR7 192bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- Osvetlenie RGB
- Duálny BIOS (výkonný / tichý)
- Zesílená konštrukcia
- Univerzálny držiak VGA
- Záruka 4 roky (nutná online registrácia)

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jadra | 2625 MHz (Reference card : 2512 MHz) |
| CUDA Jadrá | 6144 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| S:num Sbernice | 192-bit |
| Sbernice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 324 x 130 x 56 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná kapacita napájacieho zdroja | 750 W |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin / 2x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.99 kg |
| EAN: | 4719331355852 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
