GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE 12G, 12G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5070 EAGLE ICE OC 12G
- Poháňaná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňaná kartou GeForce RTX™ 5070
- Integrováno s 12GB GDDR7 192bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Termopasta s teplovodivým gélom triedy serverov
- Pripravené pre NVIDIA SFF
- Osvetlenie RGB
- Zesílená konštrukcia

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jadra | 2587 MHz (Reference card : 2512 MHz) |
| CUDA Jadrá | 6144 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Svetelná zbernica | 192-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 290 x 120 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 750 W |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin / 2x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| EAN: | 4719331355777 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
