GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N507TEAGLE OC-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5070 Ti EAGLE 16G OC
- Poháňaná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňa GeForce RTX 5070 Ti
- Integrované s 16GB GDDR7 256-bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gél serverovej triedy
- RGB Osvetlenie
- Dvojitý BIOS (výkonný / tichý)
- Zesilnená konštrukcia
- Univerzálny držiak VGA
- Záruka 4 roky (nutná online registrácia)

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jadra | 2542 MHz (Reference: 2452 MHz) |
| CUDA jadier/Stream procesorov | 8960 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Sbúra pamäte | 256-bit |
| Sťahovač kariet | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná výkonová požiadavka zdroja napájania | 750 W |
| Typ podsvietenia | ARGB, RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| EAN: | 4719331355883 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
