GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 AERO OC 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N5080AERO OC-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5080 AERO OC 16G
- Poháňaná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháňaná kartou GeForce RTX™ 5080
- Integrovaná s 16GB GDDR7 256bitovým pamäťovým rozhraním
- Chladiaci systém WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Termálna gél serverovej triedy
- RGB osvetlenie
- Duel BIOS (výkonný / tichý)
- Pripravené pre NVIDIA SFF
- Zesílená konštrukcia
- Univerzálny držiak VGA
- Záruka 4 roky (nutná online registrácia)

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| Takt jadra | 2730 MHz (Reference: 2617 MHz) |
| CUDA jadrá | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Súbor karta | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.96 kg |
| EAN: | 4719331355555 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
