GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 XTREME WATERFORCE WB 16G, 16G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: GV-N5080AORUSX WB-16GD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE RTX 5080 AORUS XTREME WATERFORCE WB 16G
- Pohoná architektúrou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Pohoná kartou GeForce RTX™ 5080
- Integrované s 16GB GDDR7 256bitovým pamäťovým rozhraním
- Systém chladenia WATERFORCE Water Block
- Patentovaná detekcia netesností
- RGB osvetlenie
- Ochranná kovová zadná doska
- Záruka 4 roky (nutná online registrácia)

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| Takt jadra | 2805 MHz (Reference: 2617 MHz) |
| CUDA jadrá | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Smerovacia čiara pamäte | 256-bit |
| Smerovacia čiara karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 208 x 156 x 29 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaná výkon zdroja napájania | 850 W |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.56 kg |
| EAN: | 4719331355708 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Vodné |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
