GIGABYTE vodní chladič AORUS WATERFORCE X II 240, 2x120mm ARGB, LCD displej, LGA1851, AM5
Kód: GP-AORUS WATERFORCE X II 240
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 240
- Ventilátor EZ-Chain: Dizajn ventilátoru vhodný pre vlastnú potrebu so zasúvacím blokovacím mechanizmom a DAISY-CHAIN.
- Konstrukcia vodného bloku otáčajúca sa o 330 stupňov.
- Nový dizajn lopatiek ventilátora zvyšuje prietok vzduchu aj tlak a zároveň znižuje hluk.
- Osvetlenie ventilátora ARGB je možné synchronizovať s inými zariadeniami.
- Univerzálny dizajn na ovládanie otáčok ventilátora a čerpadla, kompatibilný so všetkými značkami základných dosiek.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 73 x 73 x 65 mm |
| Materiál bloku (CPU doska) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 277 x 119 x 27mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800-2300 RPM +/-10% |
| Statický tlak | 2.93 mm H2O |
| Vánok vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 12.8 - 37 dB(A) |
| Farba LED | ARGB |
| Typ ložiska | Hydro Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | 115x,1200,1700,1851 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.39 kg |
| EAN: | 4719331553944 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
