GOODRAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz CL22
Kód: GR3200D464L22S/8G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GOODRAM DDR4 8GB
Pamäťové moduly DDR4 sú skvelým riešením používaným v počítačoch. Generácia DDR4 je v súčasnosti obľúbeným formátom pamäťových modulov, ktoré si používatelia vyberajú.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäťového modulu RAM | DIMM |
| Typ pamäti | DDR4 |
| Veľkosť pamäťového modulu RAM | 1x 8GB |
| Frekvencia pamäťového modulu RAM | 3200 MHz |
| CAS latencia | CL22 |
| Organizácia pamäťových modulov | 2Rx8 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267960424 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| Časování CAS: | 22 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
