GOODRAM externí SSD Move Ridge 2TB, USB-C 3.2 Gen2x2, (R:2000/W:2000MB/s), černá
Kód: SSDR-GMRE-02T-K0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Goodram Move Ridge 2TB
Move Ridge bol vytvorený s ohľadom na dlhú životnosť - to potvrdzuje test 10 000 cyklov pripojenia a odpojenia kábla, ktorý prebehol bez problémov. Tento disk vás bude sprevádzať po dlhé roky. A jeho kompaktné rozmery - iba 32 × 75 mm - znamenajú, že sa zmestí prakticky kamkoľvek: do vrecka nohavíc alebo do najmenšej priehradky batohu, ktorú zvyčajne nikto nevyužíva. Aj napriek svojim rozmerom ide o naozaj odolný diskový priestor.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen2x2 |
| Formát disku | Externý Disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 2000 / 2000 MB/s |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 75 x 32 x 9.5 mm |
| Hmotnosť | 18 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5908267913062 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
